Menu
Reklama

Kartki flash na imieniny
Poezja
Cytaty
Ślub i wesele
Powiedzenia
Prezenty
Bahaizm
Hinduizm
katila gry
Jak założyć Katalog Stron Internetowych
Od czego zacząć:
O tym, czy warto zakładać katalog nie ma sensu dyskutować - katalogów jest już wiele i małe jest prawdopodobieństwo, by Twój przyczynił się do rozwoju internetu - prędzej przyczyni sie do zaśmiecenia internetu.
Nie mniej patrząc na to od strony pozycjonowania zakładanie katalogu to doskonała forma budowania zaplecza - mało pracy a zawartość katalogu rośnie samodzielnie :)

Oczywiście jeśli weźmiesz się porządnie do pracy i przypilnujesz, by katalog nie stał się śmietniskiem, to masz szansę, by odwiedzało go dość dużo internautów.
Aby założyć katalog stron internetowych i nie napracować się zbytnio przy robieniu własnego skryptu, należy skorzystać z jakiegoś gotowego rozwiązania.

W internecie jest dostępnych za darmo kilka rozwiązań, a są to następujące skrypty katalogów: Qlweb (jeden z najbardziej rozpowszechnionych skryptów), Dir-Elite, Otwarty.pl Mini oraz CNCat.

Wykorzystując i modyfikując podane powyżej skrypty możesz stworzyć własny katalog, który może być całkiem oryginalny - musisz tylko poświęcić trochę czasu na opracowanie grafiki, stworzenie kategorii oraz promowanie katalogu w internecie.

Darmowe skrypty katalogów mają jednak tą wadę, że są bardzo powszechne i pojawia się wiele narzędzi, które spamują wpisy - przez co trzeba poświęcać dużo czasu na moderowanie takiego katalogu.
Gadżety na komórkę - Alcatel
Reklama


Copyrights & Design KATILA